View Single Post
Eski 17-06-2010, 20:19   #38
taha99
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 23-04-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Kudret Tezel Mesajı Göster
Resimleri gördüm sevgili Taha99,ancak ben ah ah vah vah demiyeceğim. hatta sevindiğimi bile söyliye bilirim. Neden biliyormusun ? her kazançta bir kayıp, her kayıpta bir kazanç vardır. şu anda başından geçen ve yaşadiğin bu olaydan çok büyük deneyim edindiğini hissediyorum. Ne demişler, bir musibet, bin hasihatten iyidir. bundan sonraki dönemde artık böyle bir hatanın olmıyacağından eminim. Üzülmedim derken yanlış anlamadın umarım, bitki adına tabiiki üzüldüm harcadığın emeğe tabiiki üzüldüm ama senin yaşadığın, ve kazandığın deneyim için sevindim. Belki bundan sonraki denemende daha çok bitki sayısıyla aynı şey başına gelebilir iki üç gün sulamasak neolur diye düşündüğünde olacakları görmüş oldun. Bu işin ciddiyeti hakkında bayağı bir fikrin oldu sanırım. İşte insanlar bu durumları yaşadıkları için otomatik sistemleri geliştirmişlerdir.Bilerek veya bilmiyerek yaptıkları hataların kayıplarından kurtulmak için. şimdi düşün bakalım ayni olayı birdaha yaşamamak için neler yapılabilir. İşte geleceğin genç ziraatçilerine güzel bir soru. kolaygelsin.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim Kudret abi. İnşallah tarım mühendisi gibi bir mevkiye gelirim. Saygılarımla

taha99 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön