View Single Post
Eski 27-05-2010, 22:14   #20
umıt79
Ağaç Dostu

umıt79's Avatar

Giriş Tarihi: 18-10-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sevim.K Mesajı Göster
Sevgili ümit sayfaya ilk baktığımda kaktüs fotoğraflarınız görünüyordu sanırım şimdi bir sorun var. Hep değişik nedenlerle söylediğim bir şey vardır. Hiç bir zaman çok fazla sayıda kaktüsüm olmadı. Öyle bir gayret içinde de olmadım uzun yıllar. Ama kaktüslerle aramda her zaman çok özel bir bağ oldu. Bu tek başına sadece "sevgi" ile açıklanacak bir şey değil. Onlarla paylaşımlar, onlarla esinlenmeler, onlarla benzeşimler, çoğaltılabilir

Sizde bunu gördüm. Sanırım sadece kaktüslerinizi değil, onların "iz" lerini de takip edeceğiz bu sayfada paylaşımlarınız ölçüsünde
Söylemek istediklerimin çoğuna tercüman olmuşsunuz Sevim Hocam . Yıllarca konuşarak para kazanmış bir insanım , fakat siz daha öz ve dolaysız anlattınız. Özel bir şeyler var kaktüslerle aramda . Fakat o şeylerin adını da koyamıyorum. Belki özdeşleştirdiğim insanları görür gibi oluyorum. Ayırd etmem anlamsız olur.

Hadi resimlere geçeyim.

Eski fırça kabına dikmiştim bu kaktüsü .Yine üzerinde yapay çiçek var .Bunun çiçeğide çıkaramadıklarımdan.O kadar çok slikon kullanmışlar ki çıkarmak isterken benzer bir tanesini ezmiştim elimde.
Name:  DSCI0392.jpg
Views: 1015
Size:  36.3 KB

umıt79 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön