View Single Post
Eski 22-05-2010, 11:38   #1
VeyselÖZKAN
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 22-05-2010
Özel ağaçlandırma projeleri

Merhabalar özel ağaçlandırma projesi hakkında yeni yeni bilgiler toplamaya başlamış bir bireyim. Orman Bakanlığı ile iletişime geçtim.. Aklımda ki bazı soruların yanıtını anlayabileceğim sekilde en sade şekili ile dile getirdiler sağolsunlar. Kişisel olarak başvuru yapmayı düşünüyorum bende. Burada kişisel olarak veya tüzel olarak basvuru yapmış detayları tamamen bilen tecrübeli insanlar görünce gerçekten mutlu mutlu oldum ve daha detaylı bir bilgi edineceğime inanmaya başladım sanki.. hemen hemen tüm prosedürü biliyorum ama bunu siz yaşamış insanlar ağzından dinlemek ve yaşanmış/ yaşanabilecek problemleri daha yakından duymak isterim..
Sıtayla neler yapmalıyız? Nelerle karşılaşır? Bu sorunları nasıl aşarız? Bir de su sorunum vardır ki? Milli emlak müdürlüğü ile hiç konusmadım.. Bu toprakların kira ücretleri ne kadardır ortalama olarak? Msn yoluyla da iletişime geçmek isteyen olursa gerçekten çok sevinirim.. Organik Tarım öğrencisiyim ve tarımla yeni yeni tanısmama rağmen oldukça sevdiğim ve ilerde kesinlikle bu işin içinde yer almam dedirtecek kadar sempatik bir alan tarım..

VeyselÖZKAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön