View Single Post
Eski 16-05-2010, 02:53   #6
zoroztu
Yeni Üye

zoroztu's Avatar

Giriş Tarihi: 04-05-2008
Halledebiliriz..

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi GothiCat Mesajı Göster
Of nereden açtım mideme yumruk atıldı sanki :@ Kahrolası insanlar ne zaman anlayacaklar kendilerinin de hayvan olduğunu.En gelişmiş olmamız,piramidin en üstünde yer almamız daha zayıf olanlara eziyet etmeyi mi gerektirir! Bu tür insanlar olacağına keşke diğer hayvanlar olsa.Düşünme,irade gibi güçlerimizi hiçe sayarsak ne farkımız var diğer hayvanlardan.Lanet ediyorum böylelerine.Yazık =(
Ben bu konuyla ilgili olarak gayet ciddi şekilde ilgileneceğim.Yanlız sizlerden bir ricam olacak.
1)Orada yaşıyorum
2)Reabilite ve hayvan davranışları konusunda uzun seneler harcadım.
Bana destek olursanız, bu konuyu çok iyi bir yere getirebiliriz.
a)Reabilite merkezi açmak(Bunu nasıl yapacaksın konusunu bana bırakın, bir dayanağım var)
b)Daha ileri götürürsek arazi tahsisi ve yakın ilçelerde ki sorunu dahi orada çözmek imkanlarım sanırım olabilecek.
c)Davanızdan vaz geçmezseniz %100 halledebiliriz
Sizlere düşen görev sadece dile getirmek ve tekrarlamak . Bunu yaparsanız mutlaka size olumlu haberlerle geri döneceğim
Halletmek için gerekenler
1)Sponsor bir mama firması
2)Bir çelik hasır şirketinden ilk etapta 100(yüz) m2 çelik hasır(Demma vs) Barınak yapmak için
3)Değerleri 3 kuruş olan 30 adet infrared lamba
4)Prefabrik bir yapı şirketinden 400 m2 bir 2+4+2 cm izolasyonlu 1250X2500 mm levhalar
5)Sıvama çelik tencere yapan bir şirketten 27 cm çapında 80 adet mama kapları
6)Gerisini belediyeden sağlama olasılığım olabilir
Sadece vah vah demezde bunları bulabilirsek. Projeyi onaylattıracağıma emin olabilirsiniz
Tüm bağışlar belediyeye yapılırsa size günlükmesajlarla bilgilendirme ve her barınak odasına yardım sahibinin adını vermeye ikna edebilirim

Saygı&sevgi

zoroztu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön