View Single Post
Eski 01-05-2010, 21:31   #24
Müjgan
Ağaç Dostu

Müjgan's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2004
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nevsune Mesajı Göster
Müthişti, müthiş. Fırat Çavaş ve tüm yorumcular gözlerim dolarak dinledim sizi. Helal olsun hepinize

Malina sizi tanımaktan ve agaclar.net üyesi olmaktan gurur duyuyorum. Müjgan içim pırpır etti seni dinlerken, çok güzeldin çok. İyi ki yollarımız kesişmiş
Teşekkürler canım... Bence de iyi ki kesişmiş

İstanbul'da iken klibi defalarca izlediğim halde, dün gece facebook'a konacağı saatlerde geri sayım başladığında heyecan yaptım. Sanki ilk kez sahneye çıkacak bir solist gibi

Sebahattin'in duygularını çok iyi anlıyorum. İlk çalışmada ben de öyle hissetmiştim. Sanki o söyleyenlerin arasında olursam doğaya katkımı tescillemiş olacaktım. Bu çok güzel bir duygu imiş gerçekten. Hepinizin yaşamasını isterim.

Ama şimdi türkümüzü söyledikten sonra yapacak daha çook işlerimiz var. Türkülerimiz bir araç, yapılacak işleri işaret eden çok anlamlı bir araç. Para kazanma hırsı, popülizm merakı yüzünden pek çok "sanatçı"nın harcamaktan kaçınmadığı türkülerimizin, bütün bunlardan uzak bir yaklaşımla, doğaya farkındalığı sağlamak için kullanılması bana çok anlamlı geliyor. Bunun yerine ulaşması için daha çok insana ve STK ya ulaşılması gerekiyor. Bu projenin sponsorlara ihtiyacı var. En önemlisi de bu. Gittikçe büyüyen bir proje ve Fırat oldukça kısıtlı olan ekonomisiyle bu işin altından kalkamaz.

Müjgan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön