View Single Post
Eski 25-03-2010, 13:05   #56
kayastop
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 26-02-2010
organik gübre seçimi

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi algül Mesajı Göster
benim kafam iyice karıştı çünkü bahçemde organik gübre kullanmak istiyorum ama hangisini? pazar kurt dolu hepsi üreticinin parasında gözleri, bir firamaya bakıyorsunuz yok amino asitli yok enzimli diye 5 çeşit farklı ürün organik gübre diye piyasaya çıkarmış buna inanmıyorum ben bu ticari kurnazlıktır pazarı bölüp daha çok kar elde etmektir, toprak için iyi faydalı bir gübre varsa 1 tanedir o neden 5 farklı gübren var, piyasadakilere güven olmadığını belirteyim ama siz kullanan arkadaşlardan olumlu yazılar okuduğum ürünler var, tamam diyorum bunu alcam devam ediyorum okumaya altından bişey çıkıyor vazgeçiyorum bir başlıkdada firmaların sahibimi fanatiklerimi bilmem ürünleri hakkında tartışmanın da ötesinde artık birbirlerine girecek gibi rencide edici yazılarını okudum o başlıkdan da soğudum çünkü o başlıklarda kullanılan test edilen ürünlerin resimlerini raporlarını görmeyi beklerdim. BURDAKİ DEĞERLİ TECRÜBELERİ OLAN BİLGİLİ ARKADAŞLARA SORUYORUM : NE KULLANALIM ŞUDUR DEDİĞİNİZ BİR ŞEY? HAYVAN GÜBRESİ NASIL? EN DOĞAL AKLIMA GELEN şey çünkü bu tarım ürünü firmalarından soğudum. **** bu çeşit doğal sıvı gübrelerin avrupa marka olanlarınımı tercih edelim eminim onların kutusu üzerinde yazanla içi tutuyordur.
sa.kardeşim son araştırmalarım sonucunda kararı vardim bundan sonra kullanacağım organik gübre PRONZYM olacak inşallah.aeo

kayastop Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön