View Single Post
Eski 22-03-2010, 01:09   #58
oki_1655
Ağaç Dostu

oki_1655's Avatar

Giriş Tarihi: 29-04-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi eminetirsi Mesajı Göster
Bende takip ediyorum sn. oki. hepsi çoook güzel. umarım koyacak yeriniz olmayana kadar çoğalırlar....
Teşekkür ediyorum sevgili eminetirsi..
Valla çok ta fazla yerim kalmadı koymaya tüm camlarımın önü doldu neredeyse.Bende düşünüyorum bazen başka bir eve mi geçsem hem daha fazla ışık alan bir ev bulurum hem daha büyük olur diye.Ama şimilik durumum buna müsait olmadığından başka uygulamalar düşünüyorum.Mesela önümüzdeki hafta balkonu mu boyayıp raflar yapıcam onlara, zaten önümüzde yaz.Ağustos ayı gibide balkonun önünü kapattırmayı düşünüyorum.Rafları yapınca burdan da fotoğrafını yayınlamayı düşünüyorum eğer hala takip eden kişiler olursa tabi.Kimse olmayınca sonuçta bilgi paylaşımı da olmuyor, o zaman da gereksiz oluyor yazmak.Zaten diğer abilerimin ablalarımın paylaşımlarını okuyup gerekli tüm bilgileri rahatça bulabiliyorum.
Ben bu fotoğrafları kim beğeniyor ya da kim beğenmiyor diye değil bana doğrumu yanlışımı söylesinler diye yayınlıyorum.
Örneğin Engin Bey bazı çiçeklerin saksısına koyduğum beyaz taşların onlara zarar verebileceğini söylemişti ve çok mutlu oldum hemen değiştirdim.
Bu arada iyi dilekleriniz için tekrar teşekkür ediyorum.Umarım dediğiniz gibi hepsi çoğalır bende koyacak yer kalmayınca siz kaktüs ve sukulent severlerle paylaşabilirim.

oki_1655 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön