View Single Post
Eski 25-02-2010, 10:56   #122
zekice
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 25-02-2010
Arkadaslar ben kendi yontemlerimle kansiz bi sekilde problemimi giderdim 15 gündür bir hareket yok belki sizlerdede tutar... almanyada koruma altindaymis hem mecbur olunmadan kan akitmak bana gore degil...

ilk olarak bahcede delikler ve köstebegin her yeri gezme durumu vardi bunlari ezerek karistirarak bizim kostebegi yildirmaya calistim ama o yilmadi

daha sonra genelde sabahlari kazdigi icin aksam deliklere sise soktum bu sekilde sabah bahcede delikler yoktu bende tahmin yuruterek bizim bahcemizin icinde olmadigina kanaat getirdim

bundan sonrasi bahceye girisi onlemek kalmisti bende yilbasindan kalma "torpil" dedigim ufak patlayicilar vardi köstebegin bahcede ilk actigi deligi actim ve cesitli araliklarla deligin icinde patlattim 15 gundur bir hareket yok umarimda olmaz

belki sise belki ufak patlayicilar ....

birde kirec hic bir hayvanini sevmedigi bir sey mantik cercevesinde dusununce sonmemis kireci doksek deliklere temiizlemeye kalkacak bu hayvan ve bi miktar yakacak ve rahatsiz edecektir - sönmus olanida bulasacak buda rahatsizlik verecektir bence ama su an benim sorunum kalmadigi icin tamamen "iskembeyi kubradan sallamaktayim" herkeze kolay gelsin

zekice Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön