Konu: asumandilek
View Single Post
Eski 07-02-2010, 01:05   #12
asumandilek
Ağaç Dostu

asumandilek's Avatar

Giriş Tarihi: 20-05-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi zuhredemir Mesajı Göster
Ben asu'mu herkesten iyi tanıdığım için, şunu söyleyebilirim ki; Allah herkese Asuman gibi bir dost ve kardeş versin. İnanın başka kimseye ihtiyaç duymazsınız.

Sen her şeyimsin benim acuuu Seni çok seviyorum
Sen zannediyormusun ki Asuman sen olmadan bu anlatımı hakedebilir? Arkadaşım, kardeşim, dostum HERŞEYİMsin sen.. Sabah kahvaltıda anlatırım devamını.. Bekle beni İstanbul.. ) Seni seviyorum canım benim..

Asuman asuman olur muydu?
Bİr Zühre parlamasaydı engininde..
Kim kaldırır da başını,
Seyreylerdi ki eşsizce...
Unutup varlığı, yokluğu...
hayalleriyle..

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi SDurul Mesajı Göster
Sevgili asumandilek, sizi bir paylaşım sayesinde iki gün önce tanıdım. İçtenliğiniz ve doğallığınız, tanıtım yazınıza ve mesajlarınıza yansımış. Sizi tanımaktan memnun oldum.
Tüm sevdiklerinizle beraber, sağlıklı uzun bir ömür dilerim.
Çok teşekkürler sayın SDurul.. İnanın sizler yazdıklarınızı daha çok hakediyorsunuz.. Burada hala insanların nasıl yürekleriyle iç içe olabildiklerinin öreneklerisiniz herbiriniz...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı Mesajı Göster
Sevgili Asuman hanım, sizi kaju ile tanıştıran çerezciye teşekkürü bir borç bilirim
İyi ki aramıza katıldınız, sizi daha yakından tanıdığım için mutlu oldum.
En kısa zamanda bahçeli ev(çekirgesiz)hayalinizin gerçekleşmesini diliyorum.
Ah ben o çerezciye her girişimde aldığım şeyden çok daha fazla teşekkür ediyorum. Birgün anlatıcam ama bana kazandırdıklarını.. ) Adalet hanımcığım bütün dilekleriniz için teşekkür ederim. Aaaamin diyorum başka birşey diyemiyorum.. ) Sağlıcakla inşallah.. Herbirinizin hayalleri gerçek olsun benim evle birlikte inşallah )

asumandilek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön