View Single Post
Eski 26-01-2010, 18:05   #9
Sûz-i Dilârâ
Ağaç Dostu

Sûz-i Dilârâ's Avatar

Giriş Tarihi: 11-10-2007
Ben henüz burdaki fırınlarla konuşmadım ama komşulardan nazımın geçtiklerine söyledim. Onlar da benim için kalan ekmeklerini kuruttular birkaç gün oluyor onlardan alıp bodruma koydum, oldukça et suyuna batırıp olmadığı zamanlarda onların yiyecekleri türden yemek artıklarıyla karıştırıp çöpün oraya bırakıyorum gelip yiyorlar. Yine komşuların çocukları için aldıkları sütten kalanları da veriyorlar kendi aldıklarımla birlikte bu sütleri günlük kapıma gelen kediciklere içiriyorum.
Beş tane kediciğe evimde, bodrumumda bakmaya çalışıyorum kalanlara da dışarıda. Komşulardan şikâyet gelmesin diye çabalıyorum apartman görevlisine de tembihledim eğer bina içine kaka yaparlarsa bana söyle ben temizlerim dedim onu da böylece yanıma çektim. Ne yapayım dışarda kalıp üşümelerinden daha iyi en azından, bina içinde bodrum kapısını arada açık bırakıyorum çıkıp dolaşıyorlar. O kadar şirinler ki insanlar onlara nasıl bu kadar duyarsız kalabiliyorlar anlamıyorum, benim kucağıma alıp mıncıklayarak çitileyerek sevesim geliyor -biraz sadistçe ama -.

Sûz-i Dilârâ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön