View Single Post
Eski 16-01-2010, 10:32   #318
epsody
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-02-2008
Arkadaşım acemi caylak, Ben bu sene ilk defa kullandığımdan sonuçları hakkında kesin sonucu bu sene alacağım her halde, iki çeşit mamül aldım, bir tanesi toz formunda, öbür de granül formunda granül formu işlem görmüş diyerek 15 lira idi 25kg çuvalı öbürü toz olan 14 lira idi 25kg çuvalı nem oranı çuvalın üzerinde vardı ama şimdi aklımda değil.

Ben kullanımında azami özen gösterdiğimden maksimum neticeye ulaşacağımdan eminim, forumlarda bahçelerde sonbahar bakımı, başlığı altında uygulamalarımı anlatmıştım, sizede uygulamalarımı tekrarlıyabilirim.

Bahçemde bulunan meyva ağaçlarımın dal iz düşümlerine gelecek şekilde biofarm kompost gübre ile beraber ağaç başına 2kg kadar toz olandan kullandım üzerine kendimin bahçe artıkları ve muytfak atıklarıyla oluşturduğum kompost uygulamasına ilveten bahçemdeki ağaçların budama artıklarıyla oluşturduğum malçı sererek gübre kompost leonardit ve malç ile tam bir kompoze olan işlemleri tamamladım, tabii baharda sebze dikeceğinm parsellerede aynı asasiyeti gösterdiğimi belirtebilirim.

epsody Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön