View Single Post
Eski 08-01-2010, 22:45   #8
malina
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tugo Mesajı Göster
Boyalı dekoratif malç bulamadım.
Ancak http://www.bahcelife.com/tr/urunler.html adresinden çeşitli büyüklüklerde kırpılmış, doğal renginde çam ağaçı kabukları aldım. Bir müddet sonra renkleri soluyor. Yanlış hatırlamıyorsam 70 litrelik torbası, yerinde 7,- YTL.
Alıntı:
sayın site yetkilileri önce yeni yılınızı kutlar sağlık mutluluk ve başarılı işler dilerim.

sitenizde bizim ürünümüz olan çam kabuğu karalanıyor.birileri bahcelife den dekoratif çam kabuğu aldıgını ve bu ürünün bir sene son renginin attıgını yazmış bu kesinlıkle yanlış ve yalan.

bizim ürünümüz kesinlikle natureldir renk atmaz.
çünkü biz boyama yapmıyoruz o yazan her kimse amacı ürün karalamak.

ben ferudun özmen almanyada 15 yıl boyunca bu işi yaptım artık türkiyede yapıyorum ve ben yüzumu kara çıkartacak bir işi yapmam.lütfen dikkatinize. sizlerde istemezsiniz yaptıgınız bir işin birleri tarafından sorumsuzca kötü seyler aslı olmayan seyler yazmasını.ve bu yazı sizin sitenizde uzun zamandır var. oysa ben ürünümü satmaya başlamadan önce görmüstüm.yalnız sizin sitenizden başka yerdede gördüm onlar kaldırdı artık göremiyorum sanırım bunu yazan aynı kisi oda kişiler.anlayışınıza teşekür ederim saygılarımla.

ferudun özmen /bahcelife
Gelen bilgiyi buraya ekliyorum...

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön