Konu: Kooperatif
View Single Post
Eski 05-01-2010, 14:54   #17
yolcu8264
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 16-03-2009
Herkese merhaba. Bu danışman firmalara pek gerek olduğunu düşünmüyorum. Çok param var gel yap şu işi demiyeceksek tabii ki. Burdaki herkesin öğrenmek ve öğrendiklerini uygulamak istediğine eminim. Yani bir projenin bütün girdi ve çıktılarını hesaplamak ve risk kısmınıda işin içine katarak, biraz da yaratıcılıkla bu hobby bir işe dönüşebilir. Tabii bu nasıl bir yaşam düşlediğinize ve koşullara bağlıdır. Çağımız profesyonelleşme çağı gibi duruyor. Ben bunun dışında kalmayı seviyorum. tabii ki inşaat mühendisliğinien iyi şekilde yapıyorum ama topraksız tarımla ilgili bilgi sahibi olmak **** balık tutmanın inceliklerini bilmek, evde kıyıda kalmış eşyaları değerlendirbilmek hoşuma gidiyor. Aynı şekilde günler boyu arsa tarla fiyatlarına bakıp, ulen bu sera kurma işine nasıl alternatif üretirim diye kafa patlatıp, şu kadar liraya kurdum gitti ahada zengin oldum diye hayal kurmak hoşuma gidiyor. Belki bu araştırmalar bir işe yaramayacak, belki sadece evimde bir kaç kök marul yetiştireceğim, ama hayal kurmazsam insan olmam gibi geliyor.

yolcu8264 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön