View Single Post
Eski 30-12-2009, 15:43   #47
kök_nar
Yeni Üye

kök_nar's Avatar

Giriş Tarihi: 17-05-2009
ama ögretmenım:D:D: bizde gelelimm yaaa bir daha kı sefere en sevdıgınız sınıf bızım

sayın hocam bir dahakı calısmalarda bulunmak ıstıyoruz sınıf arkadaslarımada soleyecem bu sıteyı bır gezsınler yaa demıD sımdıden saolun ÖĞRETMENİM:d

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi İlknur Kavas Mesajı Göster
Aydın' dan bonsai adayı şimşirimle çıktığım "bonsai yolculuğu" başından sonuna kadar çok güzeldi...
Farklı meslek gruplarından ortak bir amaç için biraraya gelmiş bonsai dostlarıyla beraber Orçun Bey' in stüdyosunda gerçekleştirilen atölye çalışması, oldukça aydınlatıcıydı.Verilen pratik bilgiler ve püf noktaları özellikle eksiklerimi ve yanlış uygulamalarımı görmem açısından çok yararlı oldu.(Galiba bonsaiye sil baştan tekrar başlayacağım)

Bize, özel çalışma stüdyosunun kapılarını açan Orçun Bey' e; ( iyi ki toplantı yeri ile ilgili bir aksaklık yaşanmış yoksa birbirinden güzel bonsailerinizi göremeyecektik, Çalışma sırasında bizi ağırlayan güleryüzlü eşine; bonsai deneyimlerini bizlerle paylaşan kıdemli bonsai dostlarına; otogara kadar sıcak ve samimi sohbetiyle bana eşlik eden Cihan Bey' e; bu atölye çalışmasının düzenlenmesinde emeği geçen herkese ve tanıştığım tüm bonsai dostlarına çok teşekkür ediyorum
Bir bonsai çalışmasını da Aydın' da gerçekleştirmek dileğiyle...

Not: Çekilen fotoğrafları paylaşma konusunda sıkıntı yaşıyorum acil yardım talep ediyorum)

kök_nar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön