View Single Post
Eski 15-12-2009, 01:38   #21
Gülşen
Ağaç Dostu

Gülşen's Avatar

Giriş Tarihi: 30-04-2008
Uzun bir aradan sonra tekrar Merhaba Arkadaslar...

Gecen ay yapilan toplantiya bonsai ile profesyonel olarak ilgilenen bir konuk geldi. Isminin Lee oldugunu ogrendigimde, nedense Asyali bir konusmaci aklima geldi. Ama bir Ingilizmis

Kendi calistigi agaclarindan, bonsai aletlerinden satis yapti. Bonsai makaslari cok guzeldi. Fiyatlari £ 25, £30 idi.

Ayrica, uyelerin getirdigi agaclarin uzerinde cesitli budamalar yapip, yardimci olmaya calisti. Toplantiya boyle konuklar geldigi zaman, her uye kucuk bir ucret oduyor, giderler icin. (£ 2) Toplanti oldukca kalabalikti, uye olmayan misafirlerimiz de vardi. Bu sefer fotograf cekemedim sizler icin.

Ayrica bir bonsai sanatcisinin katilacagi, 2 gunluk sempozyum vardi (3¬4 Ekim) Bana oldukca uzak oldugu icin, gidemedim. Ama Francois Jeker diye bir sanatciyi tanimis oldum. Sizinde ilginizi cekerse bu adresten bakabilirsiniz.

http://www.dragonbonsai.co.uk/francoisjeker.htm

Gunesli bir hafta sonu, (surekli yagmur oldugu icin bu onemli bir ayrinti ) Brighton da kurulmus pazarda bonsai tezgahi dikkatimi cekti. Ordan bonsai saksilari ve minik bir biblo aldim. Bu tezgahin fotograflariyla, hoscakalin diyorum.

Huzurla, sevdiklerinizle, sevgiyle kalin Arkadaslar...

Eklenen Resimler
Dosya Türü: jpg bonsai tezgahi 1.jpg (70.4 KB, 198 views)
Dosya Türü: jpg bonsai tezgahi 2.jpg (66.4 KB, 196 views)
Gülşen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön