View Single Post
Eski 26-11-2009, 20:06   #89
ozbey
Ağaç Dostu

ozbey's Avatar

Giriş Tarihi: 25-07-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sevgili ozbey ben de sabahın bu saatlerinde fırsat bulabildiğim için gezdim bahçenizi.
Ellerinize sağlık çok güzel bitkiler yetiştirmişsiniz.
Sevgili Vildan hanım da ne güzel görüntülemiş, teşekkür ederim.

Ne kadar yorurulsak da bu güzellikleri görünce mutlu oluyorsunuz değil mi? Ben öyle hissediyorum.
Çok çalışıyorum, yoruluyorum ama çiçeklerim teker teker açmaya başladığında veya tohumlarım topraktan başlarını çıkartmaya başladığında adeta sevinç çığlıkları atıyor, kimini okşuyor kimini öpüp kokluyorum sanki ömrüm artıyor.
Beni gören mutlaka deli diyordur ama olsun desinler, beni mutlu ediyorlar ya bu bana yeter.

Güzel bahçenizde size mutluluklar dilerim, benim bahçemden de istediğiniz bir şey varsa lütfen çekinmeden yazınız.

Bir de sizden bir ricada bulunacağım; bahçenize eklediğiniz fotoğraflarda bitkilerinizin adını da yazarsanız yeni üye arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.
Sayın Güler hanım, güzel söz ve övgülerinize teşekkür ederim. Bütün söylediğiniz sözlere katılıyorum. Bende mahallenin delisi gibiyim. Bahçem, çiçeklerim, kadı lokması adındaki zararlı ile savaşta olmamıza rağmen, hayatım da çok büyük yerleri var. Bir nevi psikoterapi oluyor.
Eklediğim bitki isimlerini genellikle yazıyorum (ilk acemilik dönemi mi saymazsak), ismini bilmediklerimi ve bazen de bildiklerimin ismini unuttuğum için yazamıyorum.
Teklifinize de şimdilik teşekkürlerimi iletirim. Sizin bahçeniz çok emek verilmiş, çok güzel bir bahçe, sağlıklı günler geçirmenizi dilerim.

ozbey Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön