View Single Post
Eski 26-10-2009, 14:34   #2
Güler
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Sevgili Ali Kemal, kendini bizlere tanıttığın için teşekkür ederim. Yazın çok samimi ve içten olmuş bunun için de teşekkür ederim.

Bazı kereler acaba sitede şu an kimler var diye baktığımda saat gecenin üçü, daha doğrusu sabaha karşı görüyordum ki siz ve ben oluyorduk. Yüzümde bir tebessüm beliriyor, acaba Ali Kemal neler yazıyor diye merak ediyordum.
Siz de hiç üşenmeden paragraflarınıza devam ediyordunuz.

Lütfen rahat olun, agaclar.net üyeleri arasında kendinizi rahat ve emin alanda hissediniz.
Madem yazmaktan hoşlanıyorsunuz, yazınız.
İlginizi çeken soğanlı bitkiler hakkında da istediğiniz şeyler varsa hiç çekinmeden sorunuz, size elimizden geldiğince yardım eder hatta soğan bile göndeririz. Yeter ki siz rahat olun ve sorularınızı bizlerle paylaşın.

Sanıyorum ki anneniz de sizinle gurur duyuyordur. Annesini mutlu etmeyi sizin kadar düşünen evlatlar kaç tanedir?

Sevgili Ali Kemal, ayrıca yazılarında Türkçemizi güzel kullandığın ve imlâ kurallarına, noktalama işaretlerine uymaya gösterdiğin özen için de sana teşekkür etmek istiyorum.

ağaçlar.net kocaman bir aile, siz de bu ailenin fetlerinden birisiniz, lütfen aramızda kendinizi rahat hissediniz.
Eminim ki tedaviniz gün geçtikçe daha iyi sonuçlar verecektir, buna inanıyorum.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön