View Single Post
Eski 25-10-2009, 22:42   #30
Mr_izmir
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 10-11-2008
Herşey harikaydı.Bilgiler,konukserverlik,yardımlar.Lisede n arkadaşlarımla beraber gibiydim Onlar zaten çok iyi dostlarmış,bizleri de aralarına aldılar.Çok keyifli bir gün geçirdim.Mehmet Bey'in bana takılması "forumda heyyo yazmak kolay çıkta bonsai konusunda göster hünerlerini" demesi (Abi kırıverirdim zavallı ağacı, ayrıca orada sizler gibi işin ehli kişiler ,üstatlar varken bana düşmezdi.Ama yine de beni sevdiniz biliyorum),Cihan Bey'in paylaşımcı ruhu,tekrar teşekkürler kendisine ( bu arada sanırım pepino çeliklerini kaybedicem kurumak üzereler,ama fideler iyi kökleri onları canlı tutmuş). Mustafa Bey'in kendi fidanını hediye etmesi,hemde onu bir bonsai'ye dönüştürerek(bana pek iş düşmedi çok teşekkür ederim) Orçun Bey'in bizi aydınlatması,eşinin ağırlaması,Buca'dan kendi semtimden 2 arkadaşla tanışmam bu konuda etrafımda konuşabileceğim birilerini bulmak gerçekten inanılmazdı.Aydın'dan,İstanbul'dan gelen katılımcıların da olması,giderek çoğaldığımızın bir kanıtıydı.Kıskandım stüdyonuzu,bonsailerinizi ve arkadaşlığınızı.Hep dış ülkelerde gördüklerimizden sonra, Türkiye'de de bu işler yapılır dediniz adeta.Bizim artımız bile vardı.O da sıcaklığınızdı.

Sorun ise eve dönerken kendimi pazardan dönüyormuş gibi hissetmemdi.Günlerden pazar olması değildi tek neden.Torbalar dolusu verdiklerinizdi Bir elimde bonsai,bir elimde pepino,umurumda mı ki bu düyaaa...Her gün başka bir atölyede,her gün başka bir bonsaiyle günümü gün ediyorum sefam olsun oh oh

Umarım Mehmet Abi silmez bu mesajı.Buarada Abi mutlaka gelicem malikanene,havai köklendirme yapıcaz bahçende Saygılar

Düzenleyen Mr_izmir : 25-10-2009 saat 23:24
Mr_izmir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön