View Single Post
Eski 24-10-2009, 22:55   #16
Mr_izmir
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 10-11-2008
Yahu ne yardımsever bir site,ne hoş insanlar bunlar!!! Cennet ehli misiniz? nesiniz hepiniz? tohum istiyorum,mesajlar yardımlar.Fidan yok diyorum bakın üstteki davetkar mesajlara.Neden yazmadım daha önce bu forumlara ,neden tanışmadım sizlerle.Okadar çok şey kaybetmişimki...Sayın Kalambaklı çok teşekküler yardımınız için.Fidan yetiştireyim dedim yıllarca.Gel gör ki çevremiz olmuş betondan bir dünya.Bir bahçeye de sahip değilim.Nekadar çabalasamda tohumdan istenilen ölçüde bir fidan yetiştiremedim saksılarda.Yakınlarda bir fidanlık yok.Alıyım diyorum araba yok nasıl taşıcağım çankayaya kadar fidanı az buz değil toprağıyla beraber perişan olur insan.Bir bonsai küçüklüğümden beri hep sahip olmak istediğim şeydi.Ozamanlar internet ne arar,ilk defa bir ansiklopedinin sayfalarında gördüm,o minyatür ağaçları,gördüm ve vuruldum.Gel gör ki çevremde kimse bonsai'yi bilmezdi.Tek ben biliyormuşum gibi.Utanırdım insanlarla paylaşmaya.Şimdi bonsai sever bir sürü kişiyle yazışıyorum.Ozaman bunları asla düşünemezdim.Ne güzel.Şehrimde böyle bir workshop var yarın.Kaçırmayın eğer bu şehirde yaşıyorsanız arkadaşlar.Hem sen gel biz tamamlarız diyen yüreklerde var.Daha ne olsun.Doldurun sıraları ,koltukları... heyyoooo

Mr_izmir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön