View Single Post
Eski 20-10-2009, 19:34   #37
Emre Kuzu
Ağaç Dostu

Emre Kuzu's Avatar

Giriş Tarihi: 14-09-2009
Memet abi, bır sınırlamam yok belkı bır kova belkı 2 kova belkı 2 sıse sıze soylıyım 2 sıse su bana rahat bır ay yetıyor artık 50 lıtre suyun ne kadar gıdecegını hesaplayın kısı gec kısın sulanma azalıyor zaten butun bıtkılerım dıs mekan. stoklayacagım2 3 kova su benı baya bır goturur (daha fazlada olabılır) unutmayın sız ızmırde ben ıse afyonda yasıyorum ıklım cok farklı sızın agaclarınızın ısteyecegı su mıktarı sıklıgıyla benımkılerın ısteyecegı su ıstegı aynı olmaz olamaz zaten butun bır yazıda bu suyla gecırecegım dıye bır gayem yok degerlendırebılecegım kadar degerlendırecegım dıyorum.
Elımde olan agaclar 1, 2 yaslarında ardıc yıne 1, 2 yaslarında sekoya 1,2 yaslarında mavı ladın 1, 2 yaslarında atlantıc sedırı, bırde elvudı kı bu turler fazla us ıstemıyor. anlıyacagınız uzere agaclarım daha kucukler
ben musluk suyu kullanmıyorum gıdıyorum bısıkletımle daga cıkıyorum oradan 1 2 sıse duzenlı olarak getırıyorum dogal kaynaktan. kısın bunu yapamıyacagım ıcınde kar suyu alternafını dusundum

Emre Kuzu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön