View Single Post
Eski 15-10-2009, 23:49   #138
umutkara
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 12-10-2009
Yazdığı mesaja bakarak bu sayfayı pek ziyaret etmediğini düşündüğüm bir arkadaşımızın mesajını olduğu gibi aktarıyorum. Neden kurallara dikkat etmemiz gerektiğini çok iyi gösteriyor. Ben mesajın olduğu sayfadan bazı bilgiler edinmek istiyordum. Arkadaşımızın attıı mesaj da bazı bilgiler içeriyor ama ben onları anlayamadım. Anlamak için özel bir çaba göstermek gerekiyor. Eğer öyle beş mesajla karşılaşsam o bilgiyi alma çabamdan vazgeçerim. Onun için kurallarda ısrara devam diyorum. İşte mesaj:

"elektırıklı battanıye ornegını veren arkadaslara katkı olarak aynı elektırıklı battanıye mantıgı ve seklınde sadece kullanılan kumas yerıne su gecırmez naylon dunya sıtandardlarında profesyonel uretımde bızzat kullandıgım yontemdır uzerıne bir alemınyum folyo gecip kullanılırkı ısı esıt dagılsın eyer evınde daha detaylı bır goruntu ısteyenler bı resım cercevesı ıcıne bu naylonu uygulayıp kullanabılır nemı tutmak ıcınde mınyatur bı sera zor deyıl basıt bı omurga uzerıne ısık ıhtıyacına gore mutfakta kullanılan strec folyoyoyakadar hersey olabılır"

umutkara Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön