View Single Post
Eski 14-10-2009, 10:51   #130
malina
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Son açıklamalarınız ışığında tekrar ilk yazınızı okudum.
Alıntı:
Ben dün bir harf hatası yaptım ve bir üye uyardı, düzelttim. Kendisine teşekkür ederim çünkü bir harf bazen bir kelimeyi farklı ve kötü bir anlama sokabiliyor. Fakat bütün gece uyuyamadım nasıl böyle bir hata yaptım diye ama cevap basitti. Bilgisayarımın klavyesi zaten harfleri tam yazmıyordu bazen ve benim kafam bir yandan çiçeklerim hakkındaki soruda bir yanımsa işte okuduğum dosyalardaydı.
Geçerli sayılabilecek nedenler yüzünden yaptığınız ve düzeltmek için uyarıldığınıza memnun olduğunuz (beni kurtardı hemen düzelterek yoksa kötü bir duruma düşecekti) bir durum varken ve siz bunu dile getirmişken; konuyu nasıl böyle devam ettirebildiniz

Alıntı:
Tamam herşeyde kurallar vardır uymalı buna lafım yok ama bazen hayat o kadar kısa ki, kendimize tüm streslerimizden arındırılmış bir bahçe kurmaya çalışırken bile stresli bir ortam yaratıyor. Bundan sonra forumlarda yazmayı düşünmüyorum. Çünkü bu bana stres yaratacak.
İlk okudumda, sizi uyarana nezaketen teşekkür ettiğiniz anlamını çıkarmıştım. Israrla teşekkür ettiğinizi görünce, bizim bu kadar zılgıtı neden yediğimizi anlayamadım

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön