View Single Post
Eski 07-10-2009, 12:04   #64
finduk52
Ağaç Dostu

finduk52's Avatar

Giriş Tarihi: 16-08-2009
Uykularımız kaçmaz mı ablacığım , özellikle de benim sonuc için acayip heyecanlanıyorum merak ediyorum bende. Ahh bir an önce bahar gelse , herşey yeniden yeşerse çiçeklense canlansa , daha ne hayallerim var ne hayaller ....

Ablacığım öğleden sonra seraya gideceğim tekrar söylediğin gibi 3 renk clematis bakacağım , mor , beyaz ve pembe .

Sevgili jineop , passifloraları bizim burada kışın içeriye almak gerekiyormuş soğuğa dayanıklı değillermiş araştırdığıma göre . Yasemin çeşitlerinden sadece 2 tanesini bulabildim buralarda ben birisi pervane yasemin diğeri sarı yasemin , ikisinden de almıştım arka bahçeye . Olmazsa şimdilik clematisleri dikerim , yaprak dökmeyen sarmaşığı daha sonra da dikebilirim değil mi ?

Sevgiler gönderiyorum bahçemden diğer güzelliklerle ..

Adalet ablacığım bu gül o eflatun vardı ya goncası olan resminden merak ettiğin , hala açmadı ama tomurcuğu irileşti . Bugün yarın açar , ama çok bekletti bende meraktayım .

Name:  ABCD0012.jpg
Views: 1714
Size:  66.4 KB

Name:  ABCD0014.jpg
Views: 1669
Size:  37.5 KB

Bu mini güllerimde yeni daha saksısında eşim dün kocaman bir kova almış , diyorum ona diksem 3ü bir arada arkasına da lale soğanları diksem nasıl olur , karar verdiğimde hemen dikeceğim fazla geciktirmeden ..Rengi çok hoş ne kırmızı ne de pembe tam gül kurusu renginde ..

Name:  ABCD0015.jpg
Views: 1638
Size:  67.8 KB

Name:  ABCD0016.jpg
Views: 1620
Size:  67.0 KB

Name:  ABCD0017.jpg
Views: 1557
Size:  57.9 KB

finduk52 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön