View Single Post
Eski 06-10-2009, 12:05   #13
selenn
Ağaç Dostu

selenn's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2007
Sevgili arkadaşlar kaktüs ve sululentlerimi dolayısıyla da açtığım başlığı beğenmeniz beni çok sevindiriyor. Güzel mesajlarınız için teşekkür ederim.

Bitkilerle neredeyse ailece haşır neşir olmuş durumdayız. Bitkileri yetiştirmesi benden fotoğraflaması eşimden Bazı fotoğraflar gece çekildiği için biraz karanlık, aslında güneşli bir havada çekebilsek daha doğrusu güneş biraz yüzünü gösterse daha iyi olacak ama napalım...

Sevgili Günüm, Sebahattin Sargın, mehtap051 zamanla yeni resimler eklemeye devam edeceğim. Bilgilendirme konusunda genel birkaç şey yazıyorum. Sadece fotoğraf eklemek bana anlamsız geliyor. Aslında nerede neyi yanlış yaptığımızı da paylaşırsak hep birlikte doğruyu buluruz diye de düşünüyorum.

Sevgili İlkin Mammillaria luethyii'nin karşıma çıktığı yer bir bitki fuarıydı. Pek fazla kaktüs ve sukulent olmadığı için görünce çok şaşırdım. Tepkim galiba biraz fazla kaçtı ki satıcı yüzüme çok şaşırarak baktı. Çok sevdiğim ve istediğim bir tür olduğundan satıcının hakkımda ne düşündüğünü pek de umursamadım

selenn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön