View Single Post
Eski 03-10-2009, 21:21   #13
Kadir Çetintaş
RastaN

Giriş Tarihi: 17-06-2007
Uzun zamandır uğrayamıyordum.

Bu günlerde yeniden daha sık uğrar olduğum bir dönemde.

Tam dergi projesinin dinlenme döneminde( ben şimdilik dinlenme dönemi olarak kabul ediyorum; en uygun zamanda, suyu verilip, ışığı da gördüğünde yeniden kaldığı yerden büyümeye devam edecektir! ) olmasına üzülürken. Yepyeni ve yine çok güzel bir proje başlatıldığını gördüğüm için çok mutlu oldum.

Öncelikle tüm emeği geçenlere teşekkürler. Çoook güzel olmuş.

Ancak bir öneri olarak kabul edin lütfen. Şu anda klibin olduğu yerden yüklemek çok zaman alıyor. Eğer klibi youtube da yüklerseniz, hatta orada da bir 'kanal' açarsanız, çok iyi olur. Yapılacak diğer klipleri slaytları v.s orada da yayınlayabilirsiniz. Youtube nın hızı çok iyi ve ziyaret edilirliği de çok fazla.

Birde ikinci bir öneri olarak. Klibin yapılış amacı ve agaclar.net inde imajı ve amacı düşünüldüğünde olası devam kliplerde arka fonların orman, ağaç ve-veya kurak topraklar, erozyona uğramış alanlar, kurumuş ağaçlar vs. gibi seçildiğinde daha dikkat çekici olabilir, diye düşündüm. Müzisyenlerin bu alanlara gitmesine gerek de yok! Arka fon sonradan görüntüye bindirilebilir.

Ve daha şimdiden devamı için heyecanlandım. Müzik sayesinde daha fazla kişiye ulaşılacağı kesin.

Tüm emeği geçenlere tekrar tekrar teşekkürler, saygılar, sevgiler.

Kadir Çetintaş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön