View Single Post
Eski 23-09-2009, 16:16   #21
Klinoptilolit
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 23-09-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi epsody Mesajı Göster
Sayın Zeolit55 paylaşımların için samimi şükranlarımı bildiririm.

Ben ihtıyacımı ıncal omg nin ürünlerinden sağlamaya çalışıyorum ellerinde fazla çeşit yok.

Bütün çeşitlere ulaşarak birer torba olarak talebize cevap verecek bir kuruluşa nasıl ulaşırız.
Merhabalar,

İncal OMG yi üreten firmada çalışıyorum yazışmalarınızı tesadüfen okudum.

Epsody arkadaşımız çok önemli bir minerali gündeme taşımış kendisine teşekkür ediyorum.

Bu madeninde tüm dünyadakiler içerisinde en kalitelileri ülkemizdedir, bizim firmamızın sahip olduğu %94~96 saflıkla en iyi ilklerdendir.

Firmamızın adı İncal Mineral dir ve google de aratınca web sitelerine ulaşabilirsiniz.

İncal OMG bir Klinoptilolit çeşidi değil Tarımda Kullanılmak üzere firmamızca üretilen içerik bakımından tarla bahçe için olmazsa olmaz denilebilecek bir Organomineral Toprakdüzenleyicidir ve içeriği hakkında bilgi www.incalomg.com isimli web sitesinde mevcuttur.

Klinoptilolit(Clinoptilolite) ise tek çeşit olup Zeolit(Zeolite)mineralinin onlarca çeşidinden biridir ve değişik çeşitleri olmayıp özellik olarak SAFLIĞI ve analiz içeriği bulunduğu yere göre farkeder ve bu da o madenin kalitesini belirler.

Şimdilik yazacaklarım bunlar eğer konu hakkında başka sorusu olan olursa bilgim dahilinde olanlara cevap vermeye çalışırım. Klinoptilolitin kullanım alanları ile ilgili daha fazla bilgi www.clinoptilolit.com web sitesinde mevcuttur.

Saygılarımla.

Düzenleyen Klinoptilolit : 25-09-2009 saat 13:11
Klinoptilolit Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön