View Single Post
Eski 21-09-2009, 10:35   #319
Dogasever
Ağaç Dostu

Dogasever's Avatar

Giriş Tarihi: 05-04-2007
Sn hrnsyrk,

Sorunuz için teşekkür ederim.

Ancak maalesef bu konuda benim herhangi bir tavsiyem olması mümkün değildir çünkü bu insan sağlını ilgilendiren bir konudur ve EM Türkiye'de sadece mikrobiyal gübre olarak lisanslıdır. EM-X adlı ürün ise, dünyada ve AB'de ferahlatıcı içecek olarak lisanslıdır ve sağlıklarını korumak ya da yeniden sağlıklarına kavuşmak isteyen kişilerce tüm dünyada içecek olarak kullanılmaktadır. Bunu yanı sıra, EMA ve EMA ile üretilen probiyotik içecekler de Avrupa ve Amerikada probiyotik içecek olarak lisanslıdır ve yüzbinlerde kişi tarafından sağlık alanında kullanılmakdır. Bu kişiler bu probiyotikleri, sadece sinüzit için değil, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, alerji, astım, cilt rahatsızlıkları (üzerine spreyleyerek) ve diğer birçok çözümsüz hastalık için kullanmaktadırlar. Ama yine üzerine basarak tekrarlıyorum. Ben kimseye böyle bir kullanımı önermiyorum ve yasal olarak da öneremem çünkü ne bu ürünler ilaçtır ne de benim doktor diplomam vardır. Saygılarımla.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi hrnsyrk Mesajı Göster
Sn Doğasever,
Uzun süredir başlığı takip etmekteyim ki konuyu zaten yabancı kaynaklardan araştırmaktaydım. Birkaç gün öncede Ankara ofisinizle temas kurarak bir miktar EMA talep ettim, çok ilgilendirler. Ayrıca teşekkürler. Henüz elime ulaşmadı ama sormak istediğim konu, bazı kaynaklarda insanların kendi üzerinde de aktif olarak kullandıklarını okudum. örneğin, sinüzit sorunu olanlar sinüslerine spreyliyorlar vs. Bu konularda biraz daha bilgi vermeniz mümkün mü? Genel anlamıyla bakınca EM ile yapılabilecek faydalı şeylerde sınır yok gibi; neden bizde faydalanmayalım!?
teşekkür ederim

Dogasever Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön