View Single Post
Eski 20-08-2009, 23:14   #546
ephesos
Ağaç Dostu
 
ephesos's Avatar
 
Giriş Tarihi: 28-02-2007
Şehir: Çaycuma/Zonguldak-Pendik/İstanbul
Mesajlar: 808
Sayın usengec, sorularınızın yanıtlanmayacağını düşünüp peşin fikirle böyle bir mesaj yazdınız sanırım.Madem forumu okuyorsunuz hemen hemen her sayfada defalarca aynı kişilere, aynı soruların sorulduğunu görmüşsünüzdür, malesef insanlarımız araştırmayı sevmiyor/yoruz.
Tepkiler o yüzden, yoksa burada kimse kimseye öğretmeye mecbur değil ''Çok bilgi alim,az bilgide ukala'' yapıyorsa hiç bilmemekte öğrenmemizi sağlayacak insanları çileden çıkarmak için bir neden olmamalı.
Forumda cevabını görmediğiniz bir sorunuz olursa göreceksiniz herkes elinden geleni yapacaktır.Lütfen peşin hükümlü olmayın.

Sizin o çok bilmiş ukala üstadlar, yıllarca bıkmadan okumuşlar, denemişler, yanılmışlar ve bilgilerini,deneyimlerini burada paylaşmışlar.Mecbur olmadıkları halde. Siz ise 6 sayfayı okuyamamışsınız sabredip.Bizler de, bu bitkileri merak ettiğimiz için, sayfalarca yazıyı sabırla okuduk.Ama okurken de kimseyi suçlamadık, yargılamadık,kırmadık.Aksine,zaman ayırıp,sorularımıza cevap verdikleri için teşekkür ettik o ukala üstadlara..


Düzenleyen ephesos : 20-08-2009 saat 23:59
ephesos Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön