View Single Post
Eski 20-08-2009, 22:56   #545
usengec
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 20-08-2009
Etobur bitkilere hevesimden dolayı, önbilgi edinmek kaydıyla bu başlığı okumaya başladım ama ancak 6. sayfaya kadar tahammül edebildim. Bazı "üstat" ların ukala tavırları, sabır mesajları, laf sokmaları, benim gibi yeni gelenlerin attığı önceden benzeri atılmış mesajlardan, sorulardan daha gereksiz. Ama onlar üstat o yüzden herşeyi deme hakkına sahipler (!) ya sabır da deseler, şuraları buraları oku da deseler, gelecek ay dergide yazacağım oradan oku da deseler gereksiz mesaj olmaz. Şimdi bu mesaja da kınama cevapları gelecek onlara da güleceğim diğerleri gibi. Basit bir soruya git oku araştır ara demek yerine kısacık bir cevap vermek çok mu zor, ya da bahsi geçen konuya link vermek? Boşa dememişler "Çok bilgi alim, az bilgi ukala yapar" diye. Dileğim benim gibi hevesle gelenlerin, hevesinin kırılmaması. Bilgi paylaştıkça çoğalır, "arayın edin o kadar yerde cevapladık armut piş ağzıma düş yok" demekle çoğalmaz. Araştırmayan insan buraya kadar gelemezdi zaten. Neyse üstatlarımız kızmasın, kızdım bak bi daha yazmayacağım buralara deyip küserler falan.
saygılar (hakedenlere)

usengec Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön