View Single Post
Eski 05-08-2009, 19:01   #46
alideryacengel
Ağaç Dostu

alideryacengel's Avatar

Giriş Tarihi: 01-08-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi RİKO Mesajı Göster
Sayın Ali bey,
Yazılarınızı okuyunca bir gerçeküstü hikaye dinliyor gibi oldum.Bu kadar da olmaz ,günümüzde bu olsa olsa bir masal olur diye düşündüm.Bir de tatlı anlatmışsınız ki...Size yeni ve bence ''gerçek '' yaşamınızda eşinizle birlikte çoook mutlu bir gelecek dilerim.Bir de zorlukları anlatırken yanına kattıgınız o şirin tarifler ve resimler yok mu...Mesela çeşmede çamaşır yıkamak !Bir kadın olarak beni deli gibi korkutacak bu eylem ,sizin anlatımınızla gıpta edilecek bir çamaşır yıkama şölenine dönüşmüş.Göl başında piknik tüpte çay keyfi vs... Anlatın ,anlatın da feyz alalım...
Sevgi ve saygılarımla...
sayın riko.çamaşır yıkarken ne zorluklara katlandığımızı anlamanız için eskiden kaydettiğim kısa bir video yu bir paylaşım sitesine yükledim.izleyin bakın zorluklarla karı koca nasıl mücadele ediyoruz
bu adrese gidin :
http://www.izlesene.com/
amatör kategorisini seçin
sitenin arama motoruna deryacengel yazıp arattırın.4 tane videom var orada.3 tanesi morotsiklette çektiklerim.siz diğerine bakın.başlığı :
radyoda oyunhavası çalınca
olanı bir izleyin.
not: orda ikimizden başka kimse yoktu.mecburen bir elimle kamerayı tutmak zorundaydım.o nedenle görüntüler bazan kaymış ama idare edin.ben amatörüm ne de olsa.

Düzenleyen alideryacengel : 05-08-2009 saat 20:07
alideryacengel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön