View Single Post
Eski 05-08-2009, 15:00   #42
açık-pozisyon
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 20-09-2007
Birkaç gündür heyecanla okuyorum Ali Bey'in kaçışını ve bizimle paylaştıklarını... Ne de olsa bizim de bir kaçış planımız var, ağıra aksak ilerlese de... Öncelikle yürekten tebrik ediyorum. İstanbul zincirini kırmışsınız, çok da iyi yapmışsınız. Umarım tüm problemleriniz çözülür, huzurla yaşarsınız...

Bayramiç benim incelemem altındaki bölge tam 2 senedir... Küçükkuyu'da birkaç kez tatil yaptım, Balya'da kayınpeder'in köyü var, bir de Bayramiç'e gidersek Kaz dağlarını üçyerden çeviririz diye düşünüyorum... Önceleri ceviz veya kiraz bahçesi kurmayı düşünüyordum, sonradan temelli yerleşeyim dedim ama ben sizin yaşta değilim, yaş 31, çocuk henüz yok, bu sıralar çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz eşim Bursa'lı ama İstanbul hayatına iş hayatına arkadaşlarına çok alışkın... Her seferinde "olmaz" diyor, haksız da değil ama bu İstanbul bizi zehirliyor yavaş yavaş farkında da değil. Üç günlük ömrümüz var, sonumuz bir avuç toprak ama hanımı nasıl ikna edeceğiz, çocuk olursa ona nasıl bakarız oralarda bunlar soru işareti... Aslında biraz birikmişimiz var ama oralara (en azından ilçeye) yerleşirsek ne iş yaparız, bunların cevabını bulamadım. Bakalım hergün yeni bir senaryo yazıyorum kafamda ne zaman gerçek olur bilemem... Allah herkese istediği gibi bir yaşam nasip etsin...

Ali Bey, tekrar huzurla mutlulukla yaşamanız dileği ile...

açık-pozisyon Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön