View Single Post
Eski 05-08-2009, 11:34   #38
alideryacengel
Ağaç Dostu

alideryacengel's Avatar

Giriş Tarihi: 01-08-2009
arkadaşlar kapım tüm doğa severlere açık.başımın üstünde yeriniz var.ama sırf benim işimi halletmek için bir sürü yol gelinmez.bir de dönüşü var unutmayın.ama yolunuz çanakkaleden geçiyorsa o zaman durum başka.eğer çanakkale - akçay arasından geçiyorsa yolunuz , yolunuzdan yaklaşık 50 km. içeri sapar bana uğrarsınız.rakı dayanmıyor burda.getirdiğimiz gün , en geç ertesi gün bozuluyor.bizde sırf bozulup ziyan olmasın diye içiveriyoruz .o nedenle genelde rakı olmaz benim evde.ama çayımmı var kahvemmi , ne allah verdiyse yemeğimiz de olur.ekmeğimizi de kendimiz yapıyoruz.hiç bir şeyimiz olmasa size yumurta kırarım yahu.burada köylülerden yumurta alıyorum.hem çok lezzetli hem de inanılmaz renkte bir sarısı var.istanbulda yediklerimin ne kadar lezzetsiz olduğunu köy yumurtalarını yiyince anladım.ben 5 aydır doyamadım köy yumurtasına.yani yolunuz çanakkale-akçay arası ise gidiş dönüş 100 km.fazladan yol yapabilecekseniz beklerim.özellikle baharda gelmeye çalışın.oğlak kestiririm size.ama lüks beklemeyin.altı üstü viran bir köy evi burası.ama biz çok seviyoruz.
su deposunu yerleştireceğim yer eve bitişik.arada bir duvar var sadece.boruları da hiç dışarı çıkartmadan duvardan direk eve sokmanın bir yolunu bulacağım.merak etmeyin ben teknik yardımlarınızla evelallah çözeceğim bu işi.çok sağolun.
bu siteyi bulduğum için çok mutluyum.hepiniz benle ayni düşüncelerdesiniz ve çok yardımseversiniz.üşenmeden bilgi ve deneyimlerinizi paylaşıyorsunuz.çok keyif alıyorum bu sitede.site için emeği geçen ve bu ortamı yaratanlar sağolsunlar.

alideryacengel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön