View Single Post
Eski 03-08-2009, 17:57   #19
Aziz Fayda
Ağaç Dostu

Aziz Fayda's Avatar

Giriş Tarihi: 21-04-2009
Sayın alideryacengel,

Öncelikle hoşgeldiniz diyorum. Hakikaten cesaretinize çok şaşırdım ve takdir ettim. Umarım bundan sonraki yaşamınızda bu cesaretiniz devam eder.
Evet çekip gitmek, sessizliğe, sadeliğe, dinginliğe vurmak insanoğluna keyif veriyor. Tabii ki bu her insan için her yaş döneminde ve yaşam kalitesi açısından değişiklikler arz etmekte. Bazılarımız çekip giderken biraz sosyalleşme de ister, bazılarımız sakin olsun ama hani dostlar da olsun der. Bazılarımız da tamamen izole bir hayat ister. Kimimiz devam ettirebilir, kimimiz de ah bir daha şansım olsaydı der.
Bu gibi seçimler aslında zordur insanoğlu için. Tabii ki bu sadece sizin kararınızla da olmuyor, bir çoğumuzun ailesi var, hayat ortağı var. Ya o istiyor mu ? Ali bey siz bu konuda da benim gibi şanslısınız. Eşinizi de ayrıca kutluyor ve tebrik ediyorum.
Şehir yaşantısına alışmış, hayatını uzun yıllar şehirde sürdürmüş sizin gibi dostların (ben de dahil) umarım hayatlarının bundan sonraki dönemleri arzu ettikleri gibi geçer.
Size ve eşinize sağlık ve mutluluk dolu, kaliteli günlerinizin sürmesini diliyorum.

Aziz FAYDA

Aziz Fayda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön