View Single Post
Eski 23-07-2009, 11:44   #27
okanyes
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 23-07-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi isolet Mesajı Göster
Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Yetkili kişiler uyarmadan önce bence forum kurallarını bir okuyun. Bide forumdaki yazıları okursanız daha detayı bilgiler bulabilirsiniz. Benim biraz bilgim var ama su fazla vermeyin suyun ph değeri 7 yi geçmemesi lazım ve fazla güneş göstermeyin. Ayrıca gübresi de çok gelmiş olabilir.
Teşekkür ederim.Hoş bulduk.Haklısınız önce forum kurallarını detaylı birşekilde okumam gerekirdi.Yeni konu açmaktansa açılmış başka bir konuya ilave edebilirdim ama bambu ile ilgili diğer açılmış konular çok eski tarihliydi ve yeterli bilgi bulamadım.Ben de heralde yeni konu olursa daha çabuk yardım alabilirim diye düşündüm.Çünkü ilk defa bir fidan alıp bunu yetiştirmeye niyetlendim ve ilk fidan deneyimimin kötü sonuçlanmasını istemiyorum. Ağaçlar.net forumu konusundaki acemiliğimden dolayı affınıza sığınarak yardımlarınızı bekliyorum. Mesajınızdan sonra açtığım konuyu silmek istedim ama bunun nasıl yapılacağını bilmiyorum.Eğer silinmesi gerekiyorsa forum yöneticileri beni uyarırlarsa veya konuyu silerlerse yardım talebimi açılmış bir konu altında yazabilirim.Saygılarımla...

okanyes Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön