View Single Post
Eski 15-07-2009, 22:26   #26
asumandilek
Ağaç Dostu
 
asumandilek's Avatar
 
Giriş Tarihi: 20-05-2007
Şehir: Artvin- İzmir
Mesajlar: 762
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nisann23 Mesajı Göster
Arkadaşlar benim bu balkonun misafiri olarak söyleyeceğim tek kelime SİHİRLİ
Balkona gelen çiçekler, böcekler, ağaçlar ... her neyse balkona geldikten sonra havaları değişiyor.Hemen serpiliyor, çiçekleniyor, fışkırıyor ve bunun gibi garip eğilimler gösteriyorlar.
Bu arada sadece balkonu överek yetiştiricileri Asuman Hanfendiye haksızlık etmeyelim. Bu kadar pozitif bir insanın yansıması elbet bu kadar güzel olmalı
Sevgili Asuman
Balkonunu seviyorum, hepsinden bende de olsun istiyorum, bu gidişle o balkona nasıl sığacağını merak ediyorum, Çay içecek yer kalmayacağı için endişeleniyorum ve son olarak sadece eline değil yüreğine de sağlık diyorum çünkü bunlar ruhsuz ellerin eseri değil biliyorum.
Bu kadar kafiye, redif ve bilmem neden sonra galiba şair oluyorum

Alıntı yapacak vurgulu bir cümle aradım ama bu tamamen vurgu olmuş Nisanım 23üm. Canımsın. Hakediyorsam bu güzel övgüleri ne mutlu bana. Böyle düşünmen beni onurlandırdı. Ama biliyorsun çok önemli bir ayrıntı var. Senin Kuzuluk'tan getirdiğin doğduğum toprakların havasını almış, suyunu içmiş kaktüslerin sayesinde daha da güzelleşti bu balkon. Desteğin benim için çok değerli...

Bu arada merak etme çay içecek yer bulamazsak salondan balkona ilave yaptırırız. Biraz daraltırız salonu olur biter.. Zaten o köşe çok aykırı biliyorsun. Gereksiz yani.

asumandilek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön