View Single Post
Eski 16-10-2006, 21:44   #19
tatarbeyi
Ağaçsever

tatarbeyi's Avatar

Giriş Tarihi: 02-10-2006
Forumlar konusunda deneyimsizlik malesef bendede mevcut hatta deneyimsizliktende öte . Ağaçlar.net yazıp girdikden sonra her girişte sitede kayboluyorum dersem lütfen abartmayın hergün bir yerleri okurken adeta kendimden geçmekteyim. yani birşeyler sormama fırsat kalmıyor. Okadar güzel anlatıyorsunuz okadar güzel detaylandırıyorsunuz ki benim gibi yapmak isteyip hiç bilgisi olmayanlar ancak zannediyorum üyeliğinin yıl dönümünde kendine gelebilecek. bahçemde benimde 7 adet zeytin ağaçlarım mevcut 2 yıldır meyvesini yemekteyiz. Tamamen organik geçen yıl yeşil toplamıştık bu yıl nedense erken diyebileceğim zamanda siyahlaştı ve yine bir siteden nasıl sele zeytini yapılır diyerek sorgulayıp yapmaya ÇALIŞTIK henüz daha olmadı zannediyorum bayramdan sonra sofraya çıkacak gibi. En büyük zevkim onlardan küçük kavanozlara koyarak bayram tatiline gelen kızlarıma dönüş hediyesi olarak vermek. Eşimle birlikte bahçe ile uğraşmak en büyük hobimiz inşallah sizlerden öğreneceğimiz bilgileri pratiğe döküp daha güzel bir bahçe daha mutlu bir yaşam idialimiz.Bizim mutluluk oyunumuza kattığınız doğal renklerden dolayı teşekkür ederiz.

tatarbeyi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön