View Single Post
Eski 23-06-2009, 14:52   #4
bennur
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 19-06-2009
Nazar değmesin, bitkiler de, balıklar da çok güzeller. Bana, eşimin yıllar önce akvaryumcu ile beraber, kucaklarında devasa altıgen bir akvaryumla eve gelip, saatlece uğraşıp, binkere akvaryumcuya gidip gelerek gece yarısı kuruluşu bitirdikleri günü hatırlattınız. Akvaryumun karşısına iki koltuk alınıp, bir "Remzi köşesi" yapılmıştı:) Zaman içinde akvaryumun bakım ihalesi üstümde kalmış, epey traji komik olay yaşamış, sonunda kollarımda ve yüzümde cilt problemi oluşmuş, doktor tarafından akvaryumdan uzak durmam şartı ile uzun süren bir tedavi süreci yaşamıştım. Ve akvaryumumuz bir arkadaşımıza hediye edilerek, evine kurulmuştu)) İlginiz için çok teşekkürler. Dün oluşturduğum yeni minik süs havuzum bir kendine gelsin, sizi mutlaka rahatsız edeceğimden, en azından sorularım olacağından, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Nilüferlerim, dün yerleştirmeme rağmen bugün epey farklı göründüler, suya diledikleri gibi yayılmışlar, minik bir yaprak epey büyümüş kıvrımlarını açmış, başını suyun dışına uzatmıştı bile. Çiçeğini büyük bir hevesle bekliyorum.

Düzenleyen bennur : 23-06-2009 saat 14:53 Neden: imla hatam
bennur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön