View Single Post
Eski 14-06-2009, 23:24   #26
silbastan
Ağaçsever

silbastan's Avatar

Giriş Tarihi: 06-02-2009
Merhaba Arkadaslar,

uzun zamandir balkonumun resimlerini eklemeyi planliyordum, fakat ancak vaktim oldu.. bu sirada bayagi gelisdi benim bitkiler...domateslerim iyice boy aldi ve cikmaya basladilar kizarmasini beklemek cok daha zormus onu anlamis oldum bu arada

ise öncelikkle kus dan baslamak istiyorum...EVEEEEEEEETTTTTTTTTTT yumurtadan ciktilar (6.6.09)

Name:  kuslar.jpg
Views: 2796
Size:  35.7 KB

elimden gelse hergün resimlerini cekip karsilastirmak isterdim...ama bu ara o kadar yogunumki maalesef...

Name:  kuslar2.jpg
Views: 3018
Size:  36.2 KB

Gecen sene bauhaus dan karisik cicek tohumu almisdim, icinden birtane sarmasik cikmisdi... o zamaninda tohum vermisdi bende bi güzel saklamisdim.. ve zamani gelince ektim.. o sarmasik bu sene o kadar güzel olduki inanmakda zorluk cekiyorum, gün be gün büyüyo hemide hizina yetisemiyorum..cita yetmiyor sürekli ek yapiyorum..1 hafta sonra tavana degerse sasirmam )
cicekleri maalesef 1günlük...ama hergün muhakak cicegi oluyor

Name:  sarmasik1.jpg
Views: 2860
Size:  37.2 KB

Name:  sarmasik2.jpg
Views: 2845
Size:  52.6 KB

Bunlarda tohumdan yetisdirdigim cherry domateslerim ) herkes fide olarak aldigimi düsünüyor, tohumdan oldugunu duyunca bayagi sasiriyorlar.. o kadar serpildilerki onlara cita ve ip yardimiyla destek yaptim

Name:  1.jpg
Views: 3085
Size:  57.6 KB

silbastan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön