View Single Post
Eski 12-06-2009, 14:34   #10
thomasina
Ağaç Dostu

thomasina's Avatar

Giriş Tarihi: 05-06-2009
Sevgili malina, son sorunuza yanıt vermek benim haddimi aşar. Yanlış anlaşılıyor olduğumu görmek bana hala üzüntü veriyor inanın. Yüzlerce okuduğum forum başlıklarının genellikle konuyla ilgisi olan birileri tarafından açıldığı izlenimi oluşmuştu bende. Kaldı ki tam olarak anlayabilmem için daha okumam gereken binlerce sayfa var. Şimdi sitenin işleyiş şekline vakif oluyorum ve hatta bu kadar kısa sürede daha önce çok işlem görmemiş bir başlığa katkıda bulunacak olmam umudu beni sevindiriyor. Üslup bazen anlatılmak istenenin önüne geçer, ben şimdi bu durumda olmaktan da son derece rahatsızım, ortada tam olarak bir sorun yokken. Belki yazım tarzınıza yabancıyımdır, henüz yeterince mesajlaşmış değiliz. Yoksa sert derken bir kasıt ya da farklı bir şeyden bahsetmiş değilim. Yine de ben size çok teşekkür ediyorum. Elimden geldiğince bu siteden yararlanmaya ve birşeyler yapabiliyorsam da yapmaya kararlıyım. Tabii sizlerin deneyiminden yararlanarak. Benim tarafımdan hiç bir sorun yok şu anda. Anlatamadıysam ya da anlamamışsam kusuruma bakmayın lütfen. Kolay gelsin.

thomasina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön