View Single Post
Eski 20-05-2009, 21:02   #23
gürselbaranlı
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 08-05-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Selahattin Yılmaz Mesajı Göster
Sevgili gürselbaranlı, şu an 200 kadar ekşi kara dut gaga aşısı yöntemi ile aşıladım ve sonbahara aşılamak üzere 1000 kadar dut çöğürüm var iletişim bilgilerinizi gönderirseniz o yalovaya geldiğimde sizinle irtibat kurup bahsettiğiniz dutu görmek isterim. Hatta biz gelmeden buraya resimlerini yerleştirirseniz önceden dutu görmek isteriz. Ayrıca eğer o duttan çoğaltma şansımız olsura yanına yavrularından dikme olanağımızda olur.
****** Selahattin bey her ikiside zaten kontrolum altında tam ne zaman resim istersiniz.Yani meyvesi yenmeye başlayıncamı yoksa hemen yarınmı derhal eklerim.Bu arada eğer yolunuz düşerse işin ilginci dış görünüşü tipsiz sanki tatsız tutsuz gibi rengi açık koyu ortası pembe renkli var tadını tadmanız lazım anlatamam.Onuda resimlerim.Bir ilginç bakımsız dut vardı geçen yıl çalıların arasında keşfettim sagını solunu bu tamamen temizledim (bayağı zahmetli oldu) bölgemizde her yerde dut bitiyor Ankara'da ki meşhur Ayaş dutuna yakın bu başlıyor idare eder bu bakımsız haliyle tadı var.gurselbaranli@hotmail.com 0533 576 60 97 ne zaman isterseniz ulaşa bilirsiniz.(telefonu lütfen uzun çaldırın)

gürselbaranlı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön