View Single Post
Eski 16-04-2009, 07:08   #163
epsody
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-02-2008
Bilgilendirmelere teşekkür

Sayın, Remzi sarıoğlu satırlarıma başlarken göstermiş olduğun ilgine teşekkür ederim, arkadaşım yardım isteyen mesajımı yazdıktan sonra geliboluya gitmiştim, geldiğimde mesajıma cevap olacak leonardit konusundaki taleplerimin bir çoğuna burada açıklamışsın.

Ben geliboluda "Yenilikçi teknik tarım" murat çelikten litrelik ambalajlarda hümik asit alıyordum fakat ekonomik olsun diye bundan böyle 20 lt ambalajlarda almayı düşünüyorum, litrelik aldıklarım ege tarım mıydı yoksa ege kimya mıydı şimdi pek hatılıyamıyorum fiyatıda 7tl. civarında 20 lt lik sorduğumda 55tl olduğunu söyledi ben markasını sormadım kendisinden eminim kalitesiz malzeme satmaz.

Geliboluda toz veya granül formunda eknomik amlajlı leonrdit yok 600gr. lık antalya menşeli dr tarsanın toz leonarditi madeni kutulu ambaljında gördüm bana ekonomik gelmedi.
Ben leonarditten başka sıvı haldeki toprak düzenleyici halde gidya madenini araştırmak için, Gidya başlığında yazı başlatım fakat konuyu fazla ilerletemedim,sizden bu konudada bilgi alabilirmiyim ilgine tekrar teşekkürler .

epsody Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön