Konu: TuruncuHis
View Single Post
Eski 10-04-2009, 00:41   #41
TuruncuHis
Ağaç Dostu

TuruncuHis's Avatar

Giriş Tarihi: 23-12-2008
Burayı bir anda kendi alanım gibi görüverdim.

Arkadaşlarım,
Siz hiç çok çaresiz olduğunuzu sandığınız anda aldığınız en büyük eleştirinin dostlarınıza dostluk yapma fırsatı sağlamamak olduğunu duydunuz mu?
Arkadaşınızın ev almaktan vazgeçip, size yaşama fırsatı sağlamayı tercih ettiğini,
yardım istemediğiniz için kendini kötü hissettiğini,
tüm sorunlarınızın bir anda dostlarınız tarafından hesapsızca giderildiğini yaşadınız mı?
Komşunuzun iş bulmanız için ibadet ederken, başka bir yere taşınmanız kaygısını taşıdığı için, onun için , daha az uyumak daha çok yol katetmeyi göze aldınız mı?
Çoğaltamadığım örneklerin fazlasını yaşamanızı umuyorum. Altında ezildiğim bir zenginliği yaşıyorum. Dilerim hepiniz böyle ezilirsiniz...
Cümlelerim bozuk, sağlam olsa da eksik. Çok zenginim ben, çok. Paha biçilmez dostlar biriktirmişim para yerine...
Ayaklarım yerden kesik, aklım yerinde değil. Bana sonsuz yaşama fırsatı sunan dostlarımın anneleri domates ve çilek fideleri arayıp bulmuşlar, doğum günü hediyesi yapmak için.
Bu incelikleri anlatamam diyeceğim ama anlarsınız. Yaşlı insanlar sokaklarda sadece beni mutlu edecek materyali aramak için dolaşıyor. Bu ne demek biliyor musunuz? Yaşamak demek, hayat demek, insanlık demek....Bu şehri seviyorum...

TuruncuHis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön