View Single Post
Eski 08-04-2009, 00:46   #116
BalıkcıSerdar
Ağaç Dostu

BalıkcıSerdar's Avatar

Giriş Tarihi: 09-02-2009
Kütüğü zemine sabitlemeyi başardıktan sonra da zaten zeminde şap atılması ve üzerine seramik döşenmesi işlemleri ile, alt kısmın bir miktar gömülmesi yeterli mukavemeti kazandırdı.

En sonunda iş, çeşmenin önüne konulacak lavaboya geldi. Bereket hemen her fırsatta yapı marketleri, hırdavatçıları vs. dolaşırım, diyebilirim millet parklarda kırlarda dolaşırken, ben ya balıktayımdır, ya da yapı marketlerin birinde

Birara Koçtaş'ta gördüğüm lavabo aklıma geldi, ilk etapta hangi yapı markette gördüğümü hatırlayamasamda, biraz dolaşınca buldum Bu sefer de lavaboyu neyin üstüne oturtacaktım, hadi bakalım

Onun içinde apartman boşluğunda duran saksı altlığı imdada yetişmesin mi? Şap ve seramik aşamasından önce onuda zemine sabitleyince o işte aradan çıktı. Pis su gider borusunu nasıl saklarız diye düşünürken, kendir halatın icadına da muvaffak olduk

Gecenin bu saatinde de olsa tarifi tamamladımya daha gam yemem, umarım bir yerlerde saçmalamamışımdır, bir hatam varsa affola, sabah salim kafayla düzeltirim

Atladığım-anlatamadığım veya sormak istediğiniz bir detay olursa zevkle cevaplarım.

Selamlar, saygılar.

BalıkcıSerdar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön