View Single Post
Eski 29-03-2009, 00:12   #56
BalıkcıSerdar
Ağaç Dostu

BalıkcıSerdar's Avatar

Giriş Tarihi: 09-02-2009
Hepinize ayrı ayrı teşekkürler arkadaşlar.

Herne kadar Tokat Kebabı ve yaprak sarması sözümü tutamasam da, benim için çok güzel bir gündü

Sn. Nevsune Hanım, Sn. Denizakvaryumu ve Sn. Feriha Hanım getirdiğiniz bitkilerle tohumlar için size ayrıca birer teşekkür daha.

Sn. Nevsune Hanım;

Not: Lacunosa'yı tutturmayı beceremezsem, tutturanın elinden birini alırım şimdiden söyleyeyim

Demişsiniz, benim aldığım iki parça Lacunosa'dan 5 çelik çıktı, kızımla beraber sihirli toprak+torf karışımı ile buluşturduk. Allah'ın izniyle firesiz tutturacağım gibime geliyor muhakkak birisi size düşer merak etmeyin

Toplantıda konuşulan konular hakkında zaten gerekli açıklamalar yapılmış. Benim katabileceğim bir şey kalmamış, Herbaryum Hocamdan görev dağılımı bekliyeceğiz artık, bana büyük ihtimalle hangi balık ne tür olta ile nasıl yakalanır? gibi konular düşeceğini tahmin ediyorum Sizlerin yanında bitkiler konusunda hiç bir şey bilmediğim perçinlendi. Forumun biryerlerinde kendim hakkında yazarken, foruma katabileceğim bir şeyler olabileceğini düşünemediğimi belirtmiştim zaten, ama sayenizde çok şey öğreniyorum. Eğer farklı bir şeyler öğrenecekte olursam, hiç merak etmeyin susturmaya çalışsanız bile susturamazsınız

Bu arada çay paraları ne ara ödendi? Hiç farkında olmamışım, özür diliyorum, bir dahaki sefere telafi ederim inşallah.

Özetle; çok keyf aldım, çok güzel bir gündü, tekrarları da nasip olur umarım

BalıkcıSerdar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön