View Single Post
Eski 08-02-2009, 03:25   #17
Doğal Doğa
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-06-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mayranci Mesajı Göster
Bu yaz çatıda bunu deneyeceğim.Kendim uygulayabiliyormuyum yoksa uzmana ihtiyaç var mı? Bir de maliyet konusunda aydınlatabilirseniz mukayese yapma şansımız olur.
Şunu da söylemeden geçmeyeyim. Bu konuyu açtığınız için çok teşekkürler böylece herkes deneyimlerini paylaşma olanağını buldu.
Sayın Mayrancı bunu kendiniz uygulayabilirsiniz uygulaması kolay, ancak uzmanlar tarafından uygulandığında %100 sonuç alıyorsunuz. Maliyetleri de diğer izolasyon malzemelerine göre daha ucuz. Şirket prensibi olarak malzeme satışı yapılmıyor. Bölgenizde bulunan uygulamalı bayiler yardımcı oluyorlar. Öncelikle problem tespit edilip edip ona göre uygulama yapılıyor. İhtiyaç duyarsanız İzmirdeki arkadaşların iletişim bilgilerini verebilirim.

Ayrıca ilginiz için çok teşekkür ederim. Çünkü bu konuyu açmakta epey tereddüt ettim. Ancak hakikaten büyük problemlerin yaşandığı yapı izolasyonlarında yeniliklerin ve eski bilgilerin paylaşılmasında faydalı olabileceğimizi düşündüm.

İzolasyon konusunda her türlü sıkıntıyı burada paylaşıp çözüm bulunabileceğine eminim. Saygılar....

Doğal Doğa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön