Konu: Solucanlar
View Single Post
Eski 21-01-2009, 18:06   #20
epsody
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-02-2008
Sayın,Seckayn çok abartmıyormusunuz insanın hobileri ne zamandır sanat sayılıyor. Benim bildiğim sanat devamlı yapılan bir iştir, yoksa işininiz mesleğiniz yokta bütün zamanlarınızı bir bonsai saksının başında mı? harcıyorsunuz da bu kadar emek ve zamanı bir solucana kaptırmamak için ortalığa yaygara yapıyorsunuz ama anlıyorum ki diğer arkadaşlar gibi sizin de solucanlar la başınız derte.

Siz doğa olaylarına bonsailerin saksısından baktığınız sürece sorunlarınıza çözüm üretemezsiniz. Gel sen büyük sözü dinle birde solucanların dünyasına onların tarafından bakta sorunların hemen bitsin sahi solucanları kimler koyuyor minyatür bonsai saksılarına yoksa bonsailerinizi kıskanan birilerimi varda bu kişiler masum solucaları kullanarak sabotajmı düzenliyorlar.

Ama bana sorarsanız bu işi minyatür bonsaiye kimsenin reva göreceğini zannetmiyorum bence siz bu işi beceremiyorsunuz suçu solucanlara atarak sıyrılmak istiyorsunuz. Kardeşim suçlu sizsiniz bonsai saksılarının toprağını değiştirirken gözünüzü dört açsaydınız solucan yumurtalarını toprağa koymasaydınız o zavallıcıklar bonsai saksısında gözlerini açtıkların da yiyeceek ararken ne bulacakları karınlarını doyurmak için;

Gördünmü bak yaptığınızı hayvanı oraya hapsediyorsunuz aç bırakıyosunuz ondan sonrada ölüme mahkum ederek her türlü cefaya reva görüyorsunuz. İşin ilginç yanı hem suçlusunuz hemde güçlü olmaya çalışıyorsunuz bu yapılan müslümanlığa sığmaz

Sayın kardeşim olaylar hiciv ederek açıklamaya çalıştım kusurumuz varsa affola iyi günler sağlıcakla kalın başka konularda buluşmak üzere SAYGILAR

epsody Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön