Konu: Solucanlar
View Single Post
Eski 16-01-2009, 23:29   #5
epsody
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-02-2008
Sayın,turuncuhis Buradaki çıkışlarımı bilinizki, solucan olayına fananatik bir çevreci değil. Bilakis doğa içinde, yani eko sistemde hepimizin yaşama hakkı var. Hiç bir sebeb kendi çıkarları adına bu sistemi deyiştirmek mabında doğada bu canlı zararlıdır diyerek devre dışı bırakma için, toksinlerle değil meşruiyet kazandırma adına onun doğal düşmanlarını kulanarakta bertaraf etme yoluna gidemez. Biz insanız diyorsak akıllı çözümlerden yana olmalıyız.ben sizden formda 16. soruya kadar adete; Bonsailer,çiçekler yaşasın da solucanları bertaraf edilsinler anlamı? çıkıyordu benim bir kabul edemediğim; Arkadaşlar her türlü zehir ve toksinleri en iyi çare gibi gösterme çabasındalar. Batlılar detarjanların organiginden bahsederken çevreyi atıklarla zehirlememin çabasını gösteriyorlar.Bizlerde kaş yapacağız diye göz çıkarmaktan geri kalmıyorlar olaya birazda çevre açısından bakınca, anlayışlar değişiyor kardeşim hislerimde hep samimi oldum art niyet taşımıyorum iyki varsınız diyerek satırlama son veriyorum hoşça kalın güzelikler içinde olasınız.

epsody Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön