View Single Post
Eski 16-01-2009, 21:38   #17
yasemin
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 01-12-2006
Kendi adıma söyleyebilirim ki Tekin Bey'in serası çalışmalarımız için çok uygun bir ortam...

Evet biraz uzak ama İstanbul gibi bir yerde şehir merkezinde bu tarz çalışmalar yapılacak uygun bir yer bulunması hiç de kolay değil. Heleki bizden birine ait olan bir yerdeki çalışma ortamının bulunacak başka bir yerle kıyaslanması bile zor diye düşünüyorum. Üstelik burda bulunan hiç kimsenin böyle bir paylaşım ortamında lüks yer düşüncesi olacağını zannetmiyorum... Kaldı ki amacımız doğayla başbaşa olmaksa, bizi bu amaca ulaştıracak herşeyin mevcut olduğu bir ortam...

Ben ilk gidişimde yaşamış olduğum tüm aksiliklere rağmen (havanın kararmasına rağmen yolu bulamamış olmamız, yolu bulamayıp kaybolmuş olmamıza birde benzinizin bitmesi eklenince yaşamış olduğumuz steris düşünün) Tekin Beyin serasında çalışmış olmaktan çok keyif aldım. Misafirperverliklerini söylemeye gerek bile yok zaten...

Tekin Bey'e herşey için bir kez daha teşşekür ediyorum ve çalışmalarımız için elimden gelen birşey olursa her zaman yardıma hazır olduğumu söylemek istiyorum.... Elimden gelmeyene de bi şekilde bir çözüm üretiriz sanırım

yasemin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön