View Single Post
Eski 15-12-2008, 23:48   #7
cemal.S
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Eşim 1980 de emekli olunca Mersin'e yerleştik, sonra çocuklar büyüdü, kızım Üniversiteye başladığında birden boşluğa düşmüş gibi oldum, kolları sıvayıp önce Orta Okulu sonrada Liseyi dışardan bitirdim (46 yaşında)......................

Türkçemizi doğru yazmayı öğrendim ve öğreniyorum(de da eklerinin ayrı yazıldığını bilmiyordum).........

Bizim sitemizde dostluk var, paylaşım var, burası nezih bir yer..............

Maalesef, böyle bir şansım olmadı, son İstanbul toplantısına ruhum eşlik etmişti ama.

Öyle güzel bir yerki, her şey o kadar güzelki, hani Erol Evgin'in bir şarkısı vardıya"Sen başkalrına benzeme sakın, hep böyle kal" işte öyle.
Zaten olması gerekenler yöneticilerimiz tarafından, arkadaşlarımızın önerileri ile oluşturuluyor, daha ne olsun yani satış sayfalarımız bile var, Bal bile satabiliyorlar.
.................................................. .................................................. ........
Bazan da gereksiz sürtüşmeler oluyor, bunlar özel mesajlarla halledilse daha iyi olur.

Merhabalar!

Torosların azimli ve kararlı kızı. Beni elinde tokacınla kovalasanda bunları yazmamı engelleyemessin.

Bizim hepimizin eli tokaçlı ablası olduğunuz doğru. Bizimle ağlayıp güldüğünüze ne diyeceksiniz bakalım. Aslında bizler Güler hanım ve sizden öyle şeyler öğrendik ki yazmakta zorlanıyorum şu anda. Şahsen ben payıma düşeni fazlası ile aldım ve almaya devam ediyorum bilesiniz.

Her şey bir yana şu kopyaladığım son cümlenizin ateşli bir savunucusuyum. DOSTLUK varken KIRGINLIK niye diye kendime sorar dururum.

Yazdıklarınızdanda olsa sizi tanımak çok ama çok güzel inanın.

Anadolu divanesi ve ailesinden Torosların nazlı kızına selam olsun.

Saygıyla.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön