View Single Post
Eski 30-11-2008, 14:37   #1
seaa
Ağaç Dostu

seaa's Avatar

Giriş Tarihi: 17-08-2008
Ankara ili Çayyolu semtinde bulunan Ali Rıza Bey Ormanı Projesi

Bu proje aslında aklımda yoktu önceden 2007 yılında dikilen 84.000 fidanın belediye görevlileri tarafından ihmaliyle başladı 1000 lerce fidan dikilirken can suyu verilmezken ben kendi diktiğim 5 ağaçla bu işe başladım maaleseff imkansızlıklardan dolayı evden pet şişelerle el arabısıyla yükleyip onlara su götürdüm bir noktadan sonra sulamaya gücüm yetmedi

evimize daha yakın olan kısımdaki 30 ağaçla işe başladım gerek kendi param gerekse orman bakanlığı tarafından sağlanan fidanlarla bu projeye niyetlendim nisan ayında 100 tane 5 yaşında karaçam fidanı il müdürlüğünden aldım

site yönetimi bana 1,5 tonluk su deposu aldı bu sene ekim ayında 1000 tane 2+0 karaçam sedir fidanı sahaya dikilmiştir gelecek 2000 adet fidanımız vardır onlarda nisan ayı gibi sahaya dikilcek

bugünde 6000 yakın palamut ekilmiştir 2000 yakında elimizde kalmıştır onlarda ekilcektir hayatımda yaptığım en hayırlı iş bu oldu onlar benim çocuklarım 4000 adet çocuğum olmuş olcak her şey çok daha güzel olcak resimleri daha sonra buraya aktaracağım

ürgüp çevre gönülleri sayfasında bakabilirsiniz onların çektiğini ben bilirim umarım onlara da yardımım olur sonra.

Düzenleyen seaa : 30-11-2008 saat 17:52 Neden: Yazım hatası
seaa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön